فوم پلی یورتان ساندویچ پانل یکی از بهترین عایق های مورد استفاده در ساندویچ پانل ها است . پلی یورتان از اسم عمومی پلیمرها می آید که پیوندهایی یورتانی دارند بنابراین از راه واکنش بین ایزوسیانات و ترکیب هیدروژن فعال مثل هیدروکسیل بوجود می آیند . عایق بسیار خوب صدا ، حرارت و رطوبت هستند و نسوز محسوب می شود . ضریب حرارتی پلی یورتان نسبت به پشم سنگ و پلی استایرن خیلی بهتر است. بنابراین پلی یورتان ضمن مقاومت در برابر حرارت ، صوت ، مقاومت در مقابل عوامل جوی مانند پوسیدگی و خوردگی ، نسوز و غیرقابل شعله ور بودن نیز است . در کنار ویژگی های یاد شده می توان از سبک بودن و نرم بودن پلی یورتان هم یاد کرد . در نتیجه خواص فیزیکی منحصر به فرد پلی یورتان موجب استفاده ازاین عایق در هسته ی ساندویچ پانل ها به طور گسترده شده است . سرعت نصب و اجرای ساندویچ پنل های پلی یورتان بسیار بالا و آسان می باشد . جذب آب و مقاومت در برابر رطوبت و سختی این عایق پلی یورتان موجب شده تا قارچ ها ، باکتری ها ، میکروب ها جایی در این ساندویچ پانلها نداشته و از نظر بهداشتی این سازه ها را تضمین کنند. طول عمر فوم پلی یورتان بالا بوده و موجب بالارفتن عمر ساندویچ پانل ها نیز می شود.

فوم پلی اورتان جذب آب و مقاومت در برابر رطوبت و سختی این عایق پلی یورتان موجب شده تا قارچ ها ، باکتری ها ، میکروب ها جایی در این ساندویچ پانلها نداشته و از نظر بهداشتی این سازه ها را تضمین کنند. طول عمر فوم پلی یورتان بالا بوده و موجب بالارفتن عمر ساندویچ پانل ها نیز می شود.

عایق فوم پلی اورتان

عایق فوم پلی اورتان

ساندویچ پانل-ساندویچ پانل سقفی-ساندویچ پانل دیواری-ساندویچ پانل سردخانه ای-ساندویچ پانل اتاق تمیز-ساندویچ پانل پیچ مخفی-ساندویچ پانل یکرو ورق یکروفویل-ورق آلوزینک-کاربرد ساندویچ پانل-عایق فوم پلی اورتان-روش تولید ساندویچ پانل-پشم سنگ-پلی استایرن-انواع ساندویچ پانل-ساندویچ پانل ضد حریق-نمایندگی ساندویچ پانل-پروفیل چیست و چه کاربردی دارد-آموزش نصب ساندویچ پانل-مشخصات فنی ساندویچ پانل